Shtepi ne Gjakove

Shitet nga: Florent Koshi 15 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepia eshte ne gjakove ne rrugen Durgut Vokshi nr 6 eshte 2ari e gjys jane 6dhoma 3banjo 2ballkona podrumi garazha per makine e cila mund te shfrytezohet per mekanik , kush eshte i /e interesuar lajmrohu ne telefon dhe bisedojim per cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim