Shtepi ne gjakov ne shitje

Shitet nga: burim 18 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet shtepija dy katshe .ne lagjen dardani ne gjakov lagjen dardani afer shkolles ,me nje sallon dhe kater dhoma dy banjo tre ballkona ,5 ari trull tel 0046709900942 80 mi euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim