Shtepi ne qender te qytetit (semaforat kryesor)

Shitet nga: 044 122 957 24 Krr 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes shtepine ne Gjakove, shtepija eshte 2 kateshe 220m².Kati pare ka 3 dhoma, kuzhine dhe banjo, kati i dyte ka sallon, 2 dhoma, terase dhe banjo.Ka 2 ari oborr me garazhe, gjithsejt shtepija me oborr perfshin hapsiren 3,5 ari.Shtepija gjindet ne qender te qytetit, te ura Islam Begut (semaforat kryesor),rruga Ismail Qemaili. Te interesuarit te lajmerohen ne tel. 044 122 - 957. Qmimi sipas marreveshjes. Poashtu jam i interesuar per ndertim me perqindje me donator.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim