Shtepi ne shitje

Shitet nga: Adnan Canhasi 28 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Permet Vula No.3
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shiten dy shtepi ne te njejtin oborr. Njera ne sip. prej 180 m2 dhe tjetra ne sip. prej 100 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim