Shtepi prej 120m2 ne Gjakove

Shitet nga: ilir 19 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ali hadri
Sipërfaqe: 1 20 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
urgjentisht shitet shtepija esht ne,lagjen afer haxhi ymer ne rrugen ali hadri nr,7/1.ka tre dhoma,te,fjetjes .dhomen,e,dites,dhe,nje,banjo.te interesuarit mund te kontaktojn ne ket numer tel 044-831-610 me nderime i.f
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim