Shtepi prej 210m2 ne Gjakove

Shitet nga: Edmondi 31 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepi dy kateshe me hapsire 210 m2 dhe me 2 ari truall ose oborr.Shtepia ka 5 dhoma,dy koridore,nje banje,bodrum,garazhe.Ka dhe nje dyqan qe eshte i ndare nga shtepia.Ka nxemje qendrore dhe fasade termoresiztente.Gjendet ne lagjen Blloku i Ri(+- 400 m larg Hetel Jakoves).
Nderrimi eshte i munshem me banes ne Gjakove ose Prishtine.

Ju mirepresim thirrjet e juaja!Faleminderit

Edmondi
045 574 618
044 115 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim