Shtepi prej 300m2 ne Gjakovë

Shitet nga: @@@@ 21 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
SHTEPI AFER, SPITALIT 7 ARI ,PLLAC, TRUALL SHTEPIJA NJE E RE DHE NJE E VJETER////
QMIMI ME ,MARREVESHJE---
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim