Shtepi prej 300m2 ne Gjakove

Shitet nga: Shemsi Sahitaj 15 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shtepija shitet ne Gjakove te hotell Presidenti.
Shtepija i ka 9 dhoma me sallon dhe me podrum.
Shtepija i ka 4 kat me podrum , 2 kat jon te renovune e 2 dy sjon te renovune.
Shtepija esht e marrune ne vitin 2011.

Per ma shum info ju lutem thirrni ose shkruni ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim