Shtepi prej 300m2 ne Gjakove

Shitet nga: Xhevat Rraci 13 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Rr. Martin Camaj Nr. 16
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne Rr. Martin Camaj, Nr. 16, rruga per tek permendorja. Shtepia ka 7 dhoma, 2 banjo, 1 shupe, 1 garazhd dhe 3 qasje nga oborri.
Shtepia ndodhet ne lagje te qete dhe ka pamje te bukur. Objekti ka te instaluar sistemin e ngrohjes me dru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim