Shtepi prej 320m2 ne Gjakove Qmim i Volitshem

Shitet nga: Gzim 22 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne Gjakove ne lagjen Blloku i ri.Shtepia eshte e kompletuar dhe e mbajtur mire.Shtepia ka 2 banjo,parket,podrumi 90m2,qmimi shume i volitshem?


Prishtine,Prizren,Peje,Gjakove,Mercedes,Bmw,Renault,Peugeot,Fellne,Alumini,Laptop,Iphone,Samsung,Hyundai,Nissan,RangeRover,Shtepi,Banese,Truall,Kafshe,Peshqi,Led,Xenon,Automatik,Manuale,Zvicer,Gjermani,London,Hungari,New York,Amerike,1234567890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim