Shtepi

Shitet nga: HAMDI 28 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: te pika e zeze
Sipërfaqe: 621 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
shitet shtepia me 6 ari e 21 m2 posedon dugoje dhe garazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim