Shtepia e mobiluar

Shitet nga: Agim 20 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ibrahim Fehmiu, Gjakove
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne lagjen e re ne afesri te stacionit te autobusve respektivisht afer otpadit te vjeter ne Gjakove. Shtepia ka tri kate me mes-nivele me nje projekt shume modern dhe fliksibil per ta pershtatur/ndryshuar per banim. Ka oborr para me hapsire per te parkuar makinen si dhe kopsht mbrapa shtepise. Shtepia ka edhe nje hyrje tjeter qe eshte komplet e ndare nga kjo hyrje por qe mund edhe te shitet bashke me kete hyrje nese jeni familje me e madhe. Çmimi vetem per njeren hyrje eshte 85.000 euro. Nese blehen te dyja hyrjet, çmimi mund te negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim