Shtepia eshte në gjakovë afer teqes madhe ne qen..

Shitet nga: Kreshnik Xharra 19 Gsh 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shtepia gjendet afer Teqes se Madhe, përballë me Sahat Kullën ose te Ambullanca kryesore e qytetit. Oborrë 4.5 ari. Janë 2 shtepi, njera ka 350 m katror (dy sallone, kuzhinë, trepezari, 5 dhoma gjumi, 2 banjo dhe podrum) ndësa tjetra ka 100 m katror ( sallon, kuzhine, 2 banjo dhe 2 dhoma gjumi), Shtëpia me 100 m katror, në të kaluarën është shfrytëzuar për ordinancë stomatologjike, por është e përshtatshme për cdo llojë aktiviteti afarist apo edhe për banim.
Çmimi: 145 000 €, por mundet të diskutohet.

Telefoni:
Mobili & Viber: +377 44 210 497
Fiksi: 0390 328 427
email: kreshnikxharra@gmail.com
Kk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim