Shtepia eshte në gjakovë rruga Hasan Prishtina

Shitet nga: Bujar 09 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes shtepin 2 katëshe me 4 dhoma me podrum me siperfaqe 145 metrra ka oborr për para dhe mbrapa shtëpis shtepia gjindet ne rrugën Hasan Prishtina afer Hotel Jakovës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim