Shtepia në Shitje

Shitet nga: PASHA 30 Qer 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtepia 4 kate e cila gjendet në rrugen "UÇK" tek pika e zez shtepia është e ndarë në 5 banesa ku secila hyrje ka nga : 122 m2 dhe përbëhen nga :
1- Dhomë e dites
1- Kuzhinë të veqant
2- Dhoma fjetje .
1- Banjo
1- Shpajz
Kanë hymje të veqant dhe ngrohje qendrore ( ÇMIMI ME MARRVESHJE )

- Për informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : "Nēna Terez" ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600-875
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim