Shtepia në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia 3 kate me siperfaqe 400m2 e cila gjendet në Bllokun e Ri .
Shtepia përbëhet nga :

*1- Dhoma e dites me kuzhinë
*4- Dhoma gjumi
*3- Banjo .
*1- Podrumi
Shtëpia është e mobiluar dhe shum e shfrytezuar dhe funksionale në kuader te shtepise gjendet dhe dyqani. Shtëpia është ndërtim i ri

- Për informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora : 08-20
- Adresa : "Nëna Terez" ( KURRIZI)
-Tel : 044-253- 512
049-600-875
044-893-073( viber )
agjeniconipasha@gmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim