Shtepia ne Brekoc mundsi ndrrimi me Banesa

Shitet nga: xxx 17 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
shitet Shtepia ne lagjen Brekoc ne rrugen e 3.
Shtepia eshte 3 kat + budrum ka garazh puntori dhe wc shtepia ka 11 dhoma+4 Banjo eshte 400m2 dhe ka 4.5 Ari gjethsej shtepia ka qen e banushme deri para 2 viteve veq fasada esht e pa perfunduar.
pres Bleres Serioz mundesi ndrimi me banesa.
mob. 044-246-509 dhe 044-387-141.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim