Shtepia ne Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Blloku i Ri
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne lagjen "Blloku i Ri"
Adresa: Londra,
Siperfaqe: 300m2 dhe 5 ari vend. Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar.
Perbehet nga :
1 - Dhoma e dites me kuzhine
7- Dhoma gjumi
3- Banjo
Garazhde
Nxemje qendrore te veqant
Per informata ju mirepret Agjencioni PASHA
Adresa: " Nena Tereze" ne hyrje te ( KURRIZIT)
Cdo dite pune nga ora : 08-20
Tel: 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim