Shtepia ne shitje ne rrugen "Sadik Stavileci"

Shitet nga: Vllaznim 03 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia e cila gjendet ne rrugen "Sadik Stavileci" (ne afersi te Stacionit te Autobusve perball Tregut/pazarit).

Ne token e cila eshte 4 ari gjendet shtepia dhe dyqani.

Per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne kete numer 044 236 951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim