Shtepia ne shitje/qera

Shitet nga: Capi 28 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Shes shtepine apo e jap me qera(me afat se paku 5 vite).
Shtepia eshte njekateshe e larte, e mobiluar dhe eshte renovuar ne vitin 2003. Shtepia ka 110m2 banim, ku perfshihen dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe, dy koridore, nje banjo te madhe, sallon te madh me kuzhine.
I gjithe oborri ka 2ari e 50m2 ne te cilen gjindet edhe nje shup dhe ka hapsire per parking makine dhe per ndertim te ri.
Shtepia gjindet ne lagjen e sefes, rr. Skenderbeu afer Oite-s 4 dhe furres pashtriku.
Te interesuarit serioz mund te kontaktojne ne kete numer: 0390/325043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim