Shtepia nje kateshe se bashku me 9 ari truall

Shitet nga: Xhevati 21 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia nje kateeshe se bashku me 9 ari truall, e cila gjindet ne Gjakove rr. Deshmoret e Lirise ne lagjen GEC ne afersi te spitalit.
Trualli ka leje ndertimi, me pronar shqipetar dhe dokumentacion te rregullt.
Per informata me te hollesishme mund te lajmroheni ne numrat e telefonit:
044 439 607 dhe 044 505 949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim