Shtepia te Gjykata

Shitet nga: Selami Haxhikadrija 25 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
9 ari gjithsej
Objekti i pare secili kat 135m2 d.m.th podrumi I-II- plus ka edhe 3 kate lejen
Shtepija me hyrje te veqant podrum kati pare 135m2.
Kati pare 4 dhoma dhe 1 kuzhine, 3 dhoma te fjetjes dhe nje dhom e dites dhe sallon.
Kati dyte 155m2 me ballkona secila dhome.
14 me 13 shtepia dhe podrumi me hyrje te veqant 80m2
Pres bleres serioz Miresevini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim