Shtepia

Shitet nga: D.Mati 04 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia dy kateshe afer stacionit te autobuseve.Eshte afro 240 m2. Ne kat te pare posedon sallon se bashku me kuzhine,dy dhoma dhe banjo,ne katin e dyte ka kater (4) dhoma dhe banjo.Oborr para dhe mbrapa si dhe bodrum.Cmimi sipas marrveshjes.Per gjdo informate lajmerohuni ne 044334093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim