Shtepija e kompletuar

Shitet nga: Fuat Pallaska 07 Gsh 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. "Bujar Roka" Blloku i ri Orize
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia e re e kompletuar ne rrugen e re tranzite e cila gjindet 200m nga rreth rrotullimi i ri N. Bakija (pompa) dhe 300m nga Hotel jakova.
Shtepia posedon 3.3 Ari truall dhe ka siperfaqe prej 360m2, ka 6 dhoma dhe 4 ballkona te mbuluar, perdhesen me lartesi 3.00m me mundesi te hapjes se biznesit pasi qe rruga e re e tranzitit kalon afrer shtepis.
Shtepia eshte e kompletuar dhe ka dy hyrje lindore dhe perendimore (nga tranziti i ri).
Ka mundesi marraveshje me kompenzim nje pjes me banes ne Prishtinë.
Shiko fotot.

Per qdo info: 045/581-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim