Shtepija ne Bllokun e ri Gjakove

Shitet nga: Petrit Bejdoni 20 Qer 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Blloku i ri Rr. "Londra" 119
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepija ne Gjakove ne lagjen Blloku i ri rruga Londra, shtepija ka 300m2 dhe 5 ari vend. Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar ka oborr ne pjesen e perparme dhe mbrapa, ka dy kate me gjithsej 8 dhoma dhe 3 banjo, posedon garazh private per veture si dhe nxemje qendrore private.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim