Shtepijat me Dyqan me Sip. 4.3 Ari

Shitet nga: Shain Lleshi 20 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shtepite gjenden ne rrugen Abedin Terbeshi ne Gjakove te 2 shtepit jane ne gjendje te mir te banueshme dhe me te gjitha elemente per banim si dhe dyqanin qe gjentet nen shtepi

Shtepija 1 ka sip 100 m2
Shtepija 2 ka sip 75 m2
Dyqani ka 100 m2
Oborri 155 m2


Shtepit mund te shiten edhe te ndara me oborri ose komplet
Çmimi eshte shum i arsyesem per detaje te tjera mut te na kontaktoni ne tel 044 779 111
lokacioni i Objekteve gjendet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim