Shtepin

Shitet nga: Fuat 06 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes shtepin ne muhallen mulla isuf tek loma druve, 3 ari ,esht shtepi dy kateshe me bodrum, ne katin e par jan dhoma ditore, kuzhina, banjo dhe wc kurse ne katin e dyt jan 4 dhoma gjumi. Per me shum info kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim