Shtepine me 12 ari truall ne Gjakove

Shitet nga: Drilon 17 Dhj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes shtepine ne lagjen Gece. Gjakove
Shtepia nje kat e gjysem 7 vite qe eshte ndertuar me 120 kuadrat 4 dhoma korridor dhe banjo
dhe posedon 11 ari e gjysem truall(oborr) skaj oborrit ka dhe lumin Krena dhe hyrje private me rruge t shtruar
Shtepia gjindet 500 metra larg spitalit regjional te gjakoves 200 metra nga parku i qytetit dhe shkolles fillore.
Per me shum info. ne numrin e telefonit ose permes e-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim