Shtepine urgjentisht cmimi shum i volitshem

Shitet nga: Arsim 04 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Shes shtepine ne gjakove me 80m2 shtepija ka 3dhoma gjithsej,dhe posedon ploqen me mundsi vazhdimi edhe per nje kat tjeter.Shtepija ka uje,rryme,kanalizim dhe eshte ne rregull per sa i perket dokumentacionit.Perkthmi behet menjeher ne emer te blersit.Shtepia gjindet ne Gjakove vendi Dardani(Ish Piskote)
045 897 393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim