Shtpia dhe dyqvni ika 9 ari van

Shitet nga: niki 17 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet shtpia dhe dyqvni ika 9 ari van
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim