shes shtepinë

Shitet nga: zenel 27 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shtepia gjendet ne mahallen e qylit ne rrugen e gjamis me dy minare.shtepia posedon 2ari e 40 metrra trruall,veqant prej shtepis gjendet bodrrumi 5×5m dhe terraca mbi me mbules (kulmi)
Rruga nene tereza 56
Çmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim