shtepia ne shitje

Shitet nga: ilir 19 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ali hadri
Sipërfaqe: 1 20 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
e shes urgjentisht me 3 dhoma te fjetjes dhe nje banjo .oborr me 1 ari e gjys shtepia gjendet ne mehall te haxhi ymerit -rruga ali hadri numri i deres 7/1.te interesuarit mund te vijn ta shohin shtepin nr tel 044-831-610 me nderime i f
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim