2 ari (200m2) tokë afër pikës së zezë

Shitet nga: Granit 04 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Gjakovë
xxxx Shes 2ari (200m2) toke ne afersi te pikes se zeze. Parcella ka rruge dytesore per skaj te rruges dhe eshte large rruges kryesore vetem 100m. Dokumentacion i rregullt dhe perkethim i menjehershem.Ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim