3ari (300m2) tokë në afërsi të pikës së zezë

Shitet nga: Granit 04 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjakovë
xxxx Shes 3ari(300m2) toke ne afersi te pikes se zeze. Parcella ka rruge dytesore per skaj rruges kryesore dhe eshte larg qasjes ne asfallt 100m.Dokumentacion i rregullt dhe perkthim i menjehershem. Çmimi 27000€.
Ju mirpresim..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim