2 pllaca ndertimor

Shitet nga: Neshet 21 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes pllacat ne fshatin Qerim,me te gjithe infrastukturen si , uji, trafo prone private, kanalizimi,rruga etj.
Pllacat jane ne sip. 14 ari dhe 10 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim