5ari (500m2) toke ne afersi te pikes se zeze

Shitet nga: Granit 04 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Komuna: Gjakovë
xxxx 5ari(500m2) toke ne afersi te pikes se zeze me qasje direkte ne magjistralen Gjakove-Prishtine, me permasa 10.66 gjeresia dhe 46.90m gjatesia. Perkthim i menjehershem dhe dokumentacion i rregullt.
Ju mirepresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim