Kopshte (Oborre)

Shitet nga: Kopshtari 20 Shk 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Bejm rregullimin e Kopshtit-Oborrif si pas deshires me hekjen e dheut, rrafshimin mbushjen me dhe te mir ngjeshjen. Kemi Pleh Natyral te im me shumic dhe pakic.Transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim