Leshoj me qera parcellen prej 10 ari

Shitet nga: Korab 04 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet parcella prej 10 ari ne Gjakovë-Brekoc
Parcella posedon 3 objekte qe kane nevoje per renovime, parcella gjendet ne rrugen Minatori qe i lidhe fshatrat Korenic dhe Meje, eshte shume e pershtatshme per veprimtari te ndryshme, pasi qe posedon edhe 3 objekte baze,
Shitet ose leshohet me qera, personat qe jane te interesuar mund te kontaktojne ne numerin e telefonit ose e-mail adresen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim