Lokal me qera 75m2 per gjdo lami bisnisi

Shitet nga: lokal me qera 02 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Leshohet lokali me qera prej 75m katror. e pershtatshme , per ordinanc mjeksore, ambeltore,barnatore , market, frizer per mashkuj dhe te femrave, shitore gjitheqka 1 euro, furr, piceri, qebaptore, gjelltore, material per fasada, teknik te bardh, butik, etj, lokali fjindet ne fsh, skivjan, k.k .Gjakov, ndertim i ri, lokali nuk ka nevoi per investime , i gatshem per pun,ora e rrymes veqant, , mund te ndahet ne dy pjes per 2 veprimtari, asht ne qender, ne rrug kryesore Gjakov-Pej. inf, ne tel. ose viber, 044129189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim