Lokali

Shitet nga: PASHA 30 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Lokali 120m2 i cili është në Tranzit , dhe është i pershtatshem për qdo veprimtari. dyqani është perdhesë dhe ka pamje nga rruga kryesore

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim