Mulliri

Shitet nga: Vilsoni 12 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 300 EUR

Komuna: Gjakovë

Shes MULLIRIN
Trefazë,
Madhësia e Gurit Standarde,
Mulliri është.i.ruajtur dhe punon shumëmirë

Tel : 044 780 - 467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim