PLLACA 4 ari dhe 5 Vend i Qet

Shitet nga: @@@@ 04 Gsh 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Vend I Qet me shum shtepija tjera afer ka me 4 ari dhe 5 ari qmimet Jane me ofert me qmime te volitshme c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim