Parcela ne Brekoc (7ari)

Shitet nga: xxxx 29 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Brekoc
Sipërfaqe: 720 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
shiten parcelat ne komunen e Gjakoves / Brekoc , jan te pershtatshme per qdo gje , toka esht shum e mir , ne skej te asfalltit , kanalizim , energji elektrike , uj dhe po ashtu ka edhe shkollen dhe ambulanten afer.Njeri parcel 3.70m2 dhe tjetri 3.60m2 , presim bleres serioz !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim