Parcelat ne Brekoc(7ari)

Shitet nga: xxxx 12 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Brekoc
Sipërfaqe: 7200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Shiten parcelat ne komunen e Gjakoves / Brekoc , jan te pershtatshme per qdo gje , toka esht shum e mir , ne skej te asfalltit , kanalizim , energji elektrike , uj dhe po ashtu ka edhe shkollen dhe ambulanten afer.Njeri parcel 3.70m2 dhe tjetri 3.60m2 , presim bleres serioz !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim