Pllac në Qytetin e Gjakovës

Shitet nga: Zajko Haskiq 14 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Sipërfaqe: 1100 m2
Komuna: Gjakovë
shes pllac ne Gjakovë ne rrugen Dede gjon Luli pllaci eshte 10 ari 89 kvadrat momentalisht eshte parking rreth ketij pllaci gjindet nje ndertes e re dhe ky vend ka rrug ne dy an ne rrugen kryesore per 10 metra del ne rrug kryesore .ka siperfaqe prej 11oo kv nese jeni te interesuar me kontaktoni kur te doni dhe qmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim