Pllacat afer Panairit te Gjakoves

Shitet nga: Kenedi 28 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten Pllacat afer Panairit te Gjakoves ka uje rryme kanalizim dhe eshte i urbanizuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim