Pllacat ne shitje OSEK PASHE -GJAKOVE

Shitet nga: Patrik 16 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr. osek-gjakovë
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjakovë
Shes pllacat te paisura me uj kanalizime rrym dhe te ndara pllacat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim