Pllacet

Shitet nga: Pjeter 05 Krr 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten pllacet afer panairit ne Gjakove pllacet posedojne kanalizimin, ujin, rrymen dhe te drejten per leje te ndertimit , dokumentacioni i rregullt prone private perkthimi behet menjeher pa asnje pengese. Inf: 045612542. Pllacat jane te nryshem ka 10 ari, 5 ari,4ari,3 ari. Poashtu kemi pllaca afer shkolles se Piskotes me ndarje sipas kerkeses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim