Pllaci Urgjent

Shitet nga: xhelal 04 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagjja qerim
Sipërfaqe: 4.00 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
SHITET TRUALLI NE LAGJEN QERIM TE GJAKOVES TE STACIONI I AUTOBUSAVE TRUALLI PREJ 340 METRA KATROR DHE 60 METRA KATROR RRUGË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim