Pllaci në Gjakove

Shitet nga: Isa Lipoveci 14 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet
Pllaci me hapsir prej 12ari ne Çabrat ne pjesen shumë të volitshme,dmth.Ne fillim të Çabratit jo në pjesen e nalt.
Çmimi sipas marrëveshjes
Numri i telefonit ne Zvicerr në Viber 004178 785 91 53 dhe në fiks 0041 31 711 50 09
Në Gjakovë 044 998 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim